Warunki i regulamin

Niniejsze warunki i regulamin regulują korzystanie z naszej strony internetowej. Przeczytaj niniejsze warunki w całości przed skorzystaniem z tej witryny. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie korzystaj z tej witryny. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację niniejszych warunków.

Dostęp do witryny

1.1 Nie jest konieczne rejestrowanie się u nas w celu korzystania ze znacznej części tej witryny. Jednak poszczególne obszary tej witryny będą dostępne tylko po zarejestrowaniu.

Korzystanie z witryny

1.2 Ta witryna może być używana do własnych celów prywatnych i w zgodzie z niniejszymi warunkami.

1.3 Możesz drukować i pobierać materiały z tej strony internetowej, pod warunkiem, że nie modyfikujesz ani nie reprodukujesz żadnych treści bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

Czas działania witryny

1.4 Podjęliśmy wszelkie uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że ta witryna będzie działała przez cały dzień, każdego dnia. Jednak czasami problemy techniczne mogą powodować pewne przestoje, w związku z czym nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli ta witryna jest niedostępna.

1.5 O ile to możliwe, zawsze staramy się przekazać z wyprzedzeniem ostrzeżenia o problemach technicznych, związanych ze stroną internetową, które mogą skutkować przestojami na witrynie, ale nie będziemy zobowiązani do dostarczenia takiego powiadomienia.

Odwiedzający opublikował materiał

1.6 Wszelkie materiały, które użytkownik odwiedzający tę stronę wysyła lub publikuje na tej stronie, są uważane za niezastrzeżone i nie poufne. Będziemy uprawnieni do kopiowania, ujawniania, rozpowszechniania lub wykorzystywania w innym celu, który uważamy za odpowiedni, wszystkich dostarczonych nam materiałów, z wyjątkiem danych osobowych, których wykorzystanie jest objęte naszą Polityką prywatności.

1.7 Korzystając z tej strony, nie wolno publikować ani wysyłać do lub z tej strony żadnych materiałów:

(a) na które nie uzyskałeś wszystkich niezbędnych zgód;

(b) które są dyskryminujące, nieprzyzwoite, pornograficzne, zniesławiające, mogące podżegać do nienawiści rasowej, naruszające poufność lub prywatność, mogące powodować uciążliwość lub niedogodności dla innych, zachęcające do zachowań lub stanowiące takie zachowanie, które mogłyby zostać uznane za przestępstwo; odpowiedzialność lub w inny sposób jest sprzeczna z prawem obowiązującym na terytorium Hong Kongu;

(c) które są szkodliwe z natury, w tym, ale bez ograniczeń, wirusy komputerowe, konie trojańskie, uszkodzone dane lub inne potencjalnie szkodliwe oprogramowanie lub dane.

1.8 Będziemy w pełni współpracować z organami ścigania lub dostosowywać się do nakazu sądowego, który wymaga od nas ujawnienia tożsamości lub innych danych każdej osoby zamieszczającej materiały na tej witrynie z naruszeniem postanowień w punkcie 1.7.

Linki do i z innych witryn

1.9 W całej witrynie można znaleźć linki do stron internetowych osób trzecich. Udostępnienie linku do takiej witryny nie oznacza, że popieramy tę witrynę. Jeśli odwiedzasz dowolną witrynę za pomocą linku na tej stronie, robisz to na własne ryzyko.

1.10 Każda strona, która chce linkować do tej strony jest uprawniona do tego, pod warunkiem przestrzegania poniższych warunków:

(a) nie próbujesz sugerować, że popieramy usługi lub produkty innej strony, chyba że zostało to uzgodnione z nami na piśmie;

(b) nie przedstawiasz fałszywie swoich relacji z tą witryną; i

(c) strona internetowa, z której linkujesz do tej witryny, nie zawiera obraźliwych ani kontrowersyjnych treści lub treści naruszających jakiekolwiek prawa własności intelektualnej lub inne prawa osób trzecich.

1.11 Łącząc się z tą witryną i naruszając punkt 1.10, powinieneś zabezpieczyć nas przed wszelkimi stratami lub szkodami poniesionymi na tej stronie internetowej w wyniku takiego połączenia.

Zrzeczenie się

1.12 Chociaż podejmujemy wszelkie uzasadnione kroki w celu upewnienia się, że informacje na tej stronie są aktualne i dokładne, nie gwarantujemy, że wszystkie materiały są aktualne i dokładne.

1.13 Wszystkie materiały zawarte na tej stronie są dostarczane bez jakiejkolwiek gwarancji. Korzystasz z materiałów na tej stronie według własnego uznania.

Wyłączenie odpowiedzialności

1.14 Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku korzystania z tej witryny.

1.15 Żadne z postanowień niniejszych warunków nie wyłącza ani nie ogranicza odpowiedzialności za śmierć lub obrażenia ciała spowodowane zaniedbaniem, których nie można wykluczyć lub zgodnie z prawem obowiązującym na terytorium Hong Kongu.

Zasady dokonywania zwrotów

Towar zakupiony na tej stronie podlega 30-dniowym zasadom zwrotów. Towar może być zwrócony do 30 dni od otrzymania dostawy. Towar musi być nieotwarty i w oryginalnym opakowaniu. Zwroty należy przesłać pocztą z usługą monitorowania paczki i zwrócić go na pierwotny adres wysyłki. Należy powiadomić nas o chęci zwrotu e-mailem w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, abyśmy mogli zatwierdzić zwrot.

Towar zwrócony po upłynięciu 30 dni nie podlega zwrotowi pieniędzy. Towary wysłane z powrotem do kupującego będą podlegały opłatom za dostawę, za które odpowiedzialność ponosi kupujący.

Towar zwrócony, który jest otwarty lub został użyty, nie będzie autoryzowany do zwrotu pieniędzy i może zostać zwrócony kupującemu tylko na jego koszt.

Prawo i jurysdykcja

Niniejsze zasady i warunki podlegają prawu Hongkongu. Wszelkie spory powstałe w związku z niniejszymi warunkami podlegają wyłącznej jurysdykcji sądów w Hong Kongu.

 

Niniejsze zasady i warunki będą miały zastosowanie do wszystkich transakcji zawieranych za pośrednictwem strony internetowej Euro White. Przeczytaj je przed złożeniem zamówienia. Niniejsze warunki nie mają wpływu na prawa ustawowe. Korzystając z tej witryny, akceptujesz te warunki.

CENY

Wszystkie ceny podane są w funtach szterlingach, euro, rublach, koronach, złotych, lev, leu i dolarach.

PŁATNOŚĆ

Akceptujemy płatności za pomocą wszystkich poniższych metod. Transakcja online i przelew bankowy. Wszystkie transakcje kartami kredytowymi i debetowymi podlegają sprawdzaniu poprawności i są autoryzowane przez wydawcę karty. Akceptujemy karty MasterCard i Visa oraz American Express. Wszystkie płatności kartą są przetwarzane za pośrednictwem naszego bezpiecznego systemu płatności przez telefon lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Nie zachowujemy ani nie przechowujemy żadnych danych karty kredytowej.

DOSTAWA

Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 72 godzin od płatności. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail z informacją o możliwości śledzenia przesyłki.

Dostawa zajmuje około 3-6 dni roboczych. Jeśli dostawa nie dotrze po 28 dniach, oznacza to, że przesyłka została utracona. W takim przypadku ponownie wyślemy zamówienie, na nasz koszt.

 

OBSŁUGA KLIENTA

Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem naszej strony kontaktowej. Jesteśmy dostępni pod telefonem, ale możesz również wysłać e-mail lub skontaktować się za pośrednictwem czatu online.

Nasza linia telefoniczna jest otwarta od 10:00 do 17:00.

Na wszystkie e-maile odpowiadamy w ciągu 72 godzin.

ZWROTY I WYMIANY

Chcemy, abyś był w pełni zadowolony z każdego zakupu dokonanego na naszej stronie. Jeśli chcesz wymienić towar lub otrzymać zwrot pieniędzy, skontaktuj się z nami w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Po skontaktowaniu się z działem obsługi, zwracany towar musi zostać dostarczony na nasz adres zwrotny w ciągu 28 dni od pierwotnego otrzymania przesyłki.

Po tym czasie nie będziemy mogli zaakceptować zwrotu zamówienia. Klienci ponoszą opłaty za wysyłkę zwrotną. Jeśli przesyłki nie zostaną wysłane z usługą śledzenia, a odbiór przesyłki nie zostanie potwierdzony, nie ponosimy odpowiedzialności za przedmiot(y).

Po zweryfikowaniu stanu zwróconego towaru – czy był nieużywany, w oryginalnie zamkniętym opakowaniu fabrycznym – zostanie zwrócona cena sprzedaży z wyłączeniem pierwotnego kosztu dostawy.

Wszystkie towary muszą być w nowym i nieużywanym stanie, wraz z nieotwartym oryginalnym opakowaniem. Jeśli zwrócony przedmiot będzie używany lub pierwotne opakowanie otwarte, nie ponosimy odpowiedzialności za koszty przesyłki powrotnej i jest ona naliczana klientowi.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Niniejsza polityka prywatności określa, w jaki sposób Euro White wykorzystuje i chroni wszelkie informacje podawane przez Euro White podczas korzystania z tej strony internetowej.

Euro White dokłada wszelkich starań, aby Twoja prywatność była chroniona. Jeśli poprosimy Cię o podanie pewnych informacji, które możesz zidentyfikować podczas korzystania z tej witryny, możesz mieć pewność, że będą one wykorzystywane wyłącznie zgodnie z niniejszą polityką prywatności.

Euro White może zmieniać tę politykę od czasu do czasu, aktualizując tę stronę. Powinieneś od czasu do czasu sprawdzać tę stronę, aby upewnić się, że akceptujesz wszelkie zmiany.

Jakie informacje zachowujemy

Możemy zachowywać następujące informacje:

 • Nazwa i szczegóły płatności
 • Dane kontaktowe, w tym adres e-mail
 • Informacje demograficzne, takie jak kod pocztowy, preferencje i zainteresowania
 • Inne informacje związane z ankietami i/lub ofertami klientów

Co robimy z informacjami, które zachowujemy

Wymagamy tych informacji, aby zrozumieć Twoje potrzeby i zapewnić lepszą obsługę, w szczególności z następujących powodów:

 • Aby przetworzyć zamówienie i uzyskać płatność
 • Przechowywanie dokumentacji wewnętrznej
 • Możemy wykorzystywać te informacje do ulepszania naszych produktów i usług
 • Możemy okresowo wysyłać e-maile promocyjne dotyczące nowych produktów, ofert specjalnych lub innych informacji, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować za pomocą adresu e-mail, który podałeś
 • Od czasu do czasu możemy również wykorzystywać Twoje dane, by skontaktować się z Tobą w celu badania rynku. Możemy skontaktować się z Tobą przez e-mail, telefon, faks lub pocztę. Możemy wykorzystać te informacje w celu dostosowania strony internetowej do Twoich zainteresowań

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje informacje były bezpieczne. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi lub ujawnieniu, wprowadziliśmy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i zarządcze procedury, aby zabezpieczyć informacje, otrzymane online.

Jak korzystać z plików cookie

Plik cookie to mały plik, który prosi o pozwolenie na umieszczenie go na twardym dysku komputera. Po wyrażeniu zgody plik jest dodawany, a plik cookie pomaga analizować ruch sieciowy lub informuje użytkownika podczas odwiedzania określonej witryny. Pliki cookie umożliwiają aplikacjom internetowym na indywidualne traktowanie użytkownika. Aplikacja internetowa może dostosowywać swoje operacje do Twoich potrzeb, upodobań i niechęci poprzez zbieranie i zapamiętywanie informacji o Twoich preferencjach.

Używamy plików cookie do rejestrowania ruchu, aby określić, które strony są używane. Pomaga nam to analizować dane o ruchu na stronach internetowych i ulepszać naszą stronę internetową, aby dostosować ją do potrzeb klienta. Używamy tych informacji tylko do celów analizy statystycznej, a następnie dane są usuwane z systemu.

Ogólnie rzecz biorąc, pliki cookie pomagają nam zapewnić lepszą stronę internetową, umożliwiając nam monitorowanie, które strony są przydatne, a które nie. Plik cookie w żaden sposób nie daje nam dostępu do komputera ani żadnych informacji o Tobie, innych niż dane, które zdecydujesz się nam udostępnić.

Możesz zaakceptować lub odrzucić pliki cookie. Większość przeglądarek internetowych automatycznie akceptuje pliki cookie, ale zazwyczaj można zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby odrzucać pliki cookie, jeśli wolisz. Może to uniemożliwić pełne korzystanie z witryny.

Linki do innych stron internetowych

Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych. Jednak po wykorzystaniu tych linków do opuszczenia naszej witryny, należy pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad tą inną witryną. Dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za ochronę i prywatność jakichkolwiek informacji dostarczanych podczas odwiedzania takich stron, a takie witryny nie podlegają niniejszej polityce prywatności. Należy zachować ostrożność i zapoznać się z polityką prywatności obowiązującą na danej stronie internetowej.

Kontrolowanie Twoich danych osobowych

Możesz ograniczyć zbieranie lub wykorzystywanie swoich danych osobowych w następujący sposób:

 • Za każdym razem, gdy zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza na stronie internetowej, poszukaj pola, które możesz kliknąć, aby wskazać, że nie chcesz, aby informacje były wykorzystywane przez nikogo do bezpośrednich celów marketingowych.
 • Jeśli wcześniej zgodziłeś się na wykorzystanie Twoich danych osobowych do bezpośrednich celów marketingowych, możesz zmienić zdanie w dowolnej chwili, pisząc do nas lub wysyłając e-maila

Nie będziemy sprzedawać, dystrybuować ani dzierżawić Twoich danych osobowych stronom trzecim, chyba że otrzymamy Twoją zgodę nakaz od organów władzy. Możemy wykorzystywać Twoje dane osobowe do wysyłania informacji promocyjnych o podmiotach trzecich, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, jeśli powiesz nam, że chcesz, aby tak się stało.

Możesz poprosić o szczegółowe informacje na temat danych osobowych, które posiadamy o Tobie na mocy Ustawy o Ochronie Danych z 1998 r. Wiążę się to z niewielką opłatą. Jeśli chcesz otrzymać kopię informacji na swój temat, napisz do nas.

Jeśli uważasz, że jakiekolwiek zachowane informacje na Twój temat, są nieprawidłowe lub niekompletne, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Natychmiast poprawimy wszelkie informacje uznane za nieprawidłowe.