Dostawa i fan

Czas na pytania

Na tej stronie staraliśmy się odpowiedzieć na jak najwięcej najczęściej zadawanych pytań. Prawdopodobne, nie udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.

Postaramy się Tobie pomóc. Po prostu skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko w naszej mocy, by odpowiedzieć na Twoje pytania.
Teeth Whitening FAQ's Online

Dostawa i zwroty

Wszystkie zamówienia są wysyłane z naszych magazynów w USA, Wielkiej Brytanii lub z Azji wraz z dostępną, darmową usługą monitorowania paczki. Oznacza to, że Twoje zamówienie dotrze szybko i bezpiecznie i zostanie dostarczone przez pocztę lub DHL, w zależności od zamówionych produktów.

Jeśli zamówiłeś produkt Crest, to Twój dotrze on do Ciebie w ciągu 3 – 6 dni roboczych. Wszelkie inne produkty zostaną dostarczone w ciągu 1-3 dni roboczych. Jeśli Twoje dostarczenie trwa dłużej niż powinno, spróbuj sprawdzić swoją paczkę za pomocą usługi monitorowania paczki lub skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, a oni Ci pomogą.

Informacje o monitorowaniu będą wysyłane pocztą e-mail po wysyłce zamówienia. Zazwyczaj informacje dotyczące monitorowania będą pokazywały aktualizację tylko wtedy, gdy każdy etap został zrealizowany lub podjęto próbę dostarczenia.

Z dumą możemy powiedzieć, że wysyłamy na cały świat, a dostawa jest całkowicie darmowa!

Nie, produkty wysyłane spoza Europy mają stosunkowo niską wartość, dlatego odbiorca przesyłki nie ponosi żadnych opłat.

Adres dostawy można zmienić przed wysyłką. Ponieważ większość zamówień jest wysyłana tego samego dnia, zalecamy telefoniczny kontakt z obsługą klienta

Aby uzyskać pełny zwrot, towar należy zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu. Produkt musi być w stanie nadającym się do ponownego użycia w oryginalnym opakowaniu, opakowanie nie może zostać uszkodzone ani otwarte. Aby rozpocząć procedurę zwrotu pieniędzy, należy skontaktować się w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Zwrot towaru może nastąpić w ciągu 28 dni od otrzymania zamówienia. Jeśli opakowanie zostało otwarte, nie możemy przyjąć zwrotu.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest prostym procesem. Produkty do wybielania zawierają jeden z dwóch wybielaczy zębów (nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu). Te wybielacze rozbijają plamy na mniejsze kawałki, co sprawia, że kolor jest mniej skoncentrowany, a zęby jaśniejsze.

Tak, wiele badań dowiodło, że wybielanie zębów jest bezpieczne i nie powoduje uszkodzenia szkliwa. Systemy wybielające są specjalnie stworzone, aby utrzymać zdrowe zęby i dziąsła, jednocześnie chroniąc szkliwo i skutecznie wybielając uśmiech.

Zabiegi wybielania zębów wybielają tylko zęby naturalne. Nie wybielają sztucznych zębów, koron, wypełnień i protez. Nie należy używać z aparatami ortodontycznymi. Jeśli potrzebujesz pomocy dentystycznej, jesteś w jej trakcie lub masz zabarwienie na skutek leczenia, poproś dentystę o poradę czy wybielenie jest dla Ciebie odpowiednie.

Nie, obawiam się, że wybielanie zębów nie jest trwałe. Okres, w którym Twoje zęby pozostaną bielsze, zależy od kilku czynników, w tym od tego, jak często pijesz kawę, herbatę, coca-colę, czerwone wino lub palisz papierosy. Średni okres wybielenia trwa od 6 miesięcy do 2 lat.

Nasz asortyment naturalnych produktów do wybielania zębów powinien być dla Ciebie najlepszy, ponieważ nie zawierają one nadtlenku wodoru. Oznacza to, że nie powodują żadnej nadwrażliwości. Jeśli chcesz, możesz wypróbować Crest Whitestrips, ale zacznij używać ich co kilka dni i sukcesywnie zmniejszaj przerwy. Jeśli odczuwasz nadwrażliwość z Crest Whitestrips, pamiętaj, że ten dyskomfort jest jedynie tymczasowy i nie wymaga pomocy medycznej.

Wybielanie zębów Crest

Najlepiej jest, jeśli nie myjesz zębów bezpośrednio przed nałożeniem pasków. Otwórz torebkę i usuń pasek. Usuń podkładki z pasków i dopasuj do linii dziąseł. Naciśnij delikatnie, aby uzyskać dobry kontakt. Złóż pozostałą część paska za zęby, aby utrzymać je na swoim miejscu. Noś paski przez zalecany czas, a następnie zdejmij je i wyrzuć.

Zauważalne rezultaty różnią się w zależności od osoby, ale większość ludzi zaczyna widzieć je po kilku dniach, po zakończeniu całego zestawu.

Chociaż nie ma dowodów na to, że wybielanie zębów podczas karmienia piersią lub ciąży jest szkodliwe, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed użyciem Crest 3D White Whitestrips.

Zalecamy stosowanie się do instrukcji użytkowania każdego produktu. Dłuższy czas noszenia może powodować nadwrażliwość zębów i/lub dyskomfort dziąseł.

Nie, ponowne użycie paska nie zapewni żadnych korzyści w zakresie wybielania zębów. Mimo że po oderwaniu może pozostać żel na pasku, większość nadtlenku wodoru została już zużyta.

Możesz pominąć kilka aplikacji, nie wpływając na korzyści związane z wybielaniem.

Tak. Paski Crest 3D White Whitestrips możesz używać jedne po drugim. Zakładaj i noś je przez zalecany czas, a następnie zdejmij; przepłucz lub wytrzyj buzię w razie potrzeby, a następnie nałóż drugi pasek.

Spójrz w lustro, aby prawidłowo nałożyć paski, upewniając się, że pasek jest w poprawnym kontakcie z zębami. Jeśli paski zaczną się ślizgać, zamknij usta i wykonaj ssanie, aby ponownie zacisnąć paski. Nie dotykaj pasków nadmiernie językiem. Możesz spróbować delikatnie schować pasek w przestrzeni między zębami paznokciem, a następnie złożyć go za zęby. Crest Professional Effects posiada technologię Advanced Seal – specjalnie zaprojektowaną, aby mocno przylegać do zębów.

Nie, nie zakładaj Whitestrips na noc. Zabiegi te są przeznaczone do noszenia tylko w zalecanym czasie użytkowania. Istnieje ryzyko zadławienia w przypadku noszenia podczas snu.

Tak, białe plamy są tymczasowe. Plamy te nie są szkodliwe i znikną w ciągu kilku godzin.

Ponieważ pozostały żel nie jest szkodliwy, możesz wykonać dowolną z następujących czynności:

  1. Opłucz buzię wodą
  2. Usuń żel z zębów
  3. Wyszczotkuj zęby
  4. Pozostaw do całkowitego rozpuszczenia.

Jedzenie po użyciu whitestrips nie wpłynie na rezultaty. Po użyciu Crest 3D White Whitestrips nie ma ograniczeń dotyczących jedzenia i picia.

Możesz delikatnie myć zęby po użyciu Crest Whitestrips, ale NIE MYJ ICH ZARAZ PRZED ZABIEGIEM. Zapobiega to podrażnianiu dziąseł. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zalecamy używanie pasty wybielającej Crest 3D White Brilliance w połączeniu z paskami.

Chociaż Crest 3D White Whitestrips, które się przeterminowały, są nadal bezpieczne w użytku, nie zalecamy stosowania ich po upływie daty ważności, ponieważ skuteczność składnika wybielającego jest osłabiona.

WodaZapobiega odwadnianiu zębów przez karbomer.
GlicerynaHumektant, działa zagęszczając żel, pomaga uczynić żel lepkim, aby przylegał do zębów.
Nadtlenek wodoruSkładnik wybielający
KarbomerŚrodek żelowy, nadaje właściwości żelujące
Poliwinylopirolidon (PVP)Klej polimerowy
PEGHumektant, działa zagęszczając żel, pomaga uczynić żel lepkim, aby przylegał do zębów.
Kopolimer akrylanówZagęszczony polimer. Pomaga utrzymać pasek w jednym kawałku podczas użytkowania.
Wodorotlenek sodu*Dostosowuje pH do neutralnego
Sacharyna sodu*Lepszy smak
Pirofosforan*Chroni tylko przed kamieniem w Crest 3D White Whitestrips
*Te składniki są źródłem zawartości sodu – Zobacz Wartości odżywcze dla informacji o całkowitej zawartości sodu.
SKŁADNIKI – Pasek i Podkład
Teksturowana taśma wybielającaPolietylen
PodkładPolietylen

Zestawy naturalnego wybielania zębów oraz zestawy z węglem

Nasze systemy do wybielania botanicznego Snow White i węglowe wykorzystują wolny od nadtlenków, w 99% naturalny preparat, który jest również przyjazny dla wegan i nietestowany na zwierzętach. Oznacza to, że nie powodują żadnej nadwrażliwości i są w pełni regulowane przez przepisy UE. Nie wybielają tak szybko, jak Crest Whitestrips, ale delikatnie osiągają pożądane rezultaty w nieco dłuższej skali czasowej.

Tak, zdecydowanie! Nasze naturalne produkty do wybielania zębów zostały specjalnie opracowane, aby delikatnie usuwać plamy z powierzchni, zachowując jednocześnie zdrowe zęby i dziąsła. Ta formuła została naukowo opracowana – w ciągu 10 dni wybiela Twój uśmiech do 8 odcieni.

Ani trochę! Nasze naturalne systemy do wybielania zębów nie powodują żadnej nadwrażliwości zębów czy dziąseł. Mamy specjalnie zaprojektowaną, zerową czułość, która jest zatwierdzona przez UE, aby zapewnić, że nie będziesz czuł bólu podczas korzystania z tych metod.

Nie panikuj! Wystarczy otworzyć pokrywę baterii z tyłu lampy LED i wyjąć plastikowy arkusz między bateriami a urządzeniem. Spróbuj także obrócić baterie. UWAGA: Przycisk aktywacji został zaprojektowany, aby nie włączyć się po uderzeniu. Naciśnij ten przycisk, aby aktywować światło LED.

Zalecamy ukończenie całego zestawu, a następnie powtarzanie co 3-6 miesięcy w razie potrzeby. Nasze strzykawki do wybielania zębów Snow White pomagają utrzymać piękny uśmiech pomiędzy zestawami.

Nie martw się, nic Tobie się nie stanie. Żele są całkowicie bezpieczne w przypadku połknięcia i nie spowodują żadnych skutków ubocznych.